Vali Erin Ve Protokol Üyelerinden 80.Yıl Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon Merkezine Bayram Ziyareti     Kadim medeniyetler şehri, huzur ve hoşgörü kenti Adıyaman’da Ramazan Bayramı kutlama programı Vali Abdullah Erin, protokol üyeleri ve vatandaşların katılımıyla Mimar Sinan Kültür Parkında gerçekleştirildi.
 
     Gerçekleştirilen bayramlaşmaya halkın her kesiminden yoğun bir katılım oldu. Vatandaşlar ve kamu görevlileri ile yapılan bayramlaşma sonrası kamu kurumları ziyaret edildi. 
     
      Mimar Sinan Kültür Parkında düzenlenen bayramlaşma programına Adıyaman Valisi Abdullah Erin, TBMM Başkanvekili ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Milletvekilleri Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat, Salih Fırat, Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper,Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Abdurahman Bilgiç  kamu kurum ve kuruluşların amirleri, siyasi parti başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, kanaat önderleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
    Mimar Sinan Kültür Parkında kamu görevlileri ve halkla yapılan bayramlaşma sonrası Vali Erin, beraberinde Milletvekilleri ve diğer protokol üyeleri ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı 80. Yıl Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezine geçerek, burada kalan çocuklarla bayramlaşan Vali Abdullah Erin, çocukların bayramını tebrik ederek,  yakın ilgi gösterdi.